close google translator menu
Dnes je Pondělí 16.7., svátek má Luboš.
Dnes má svátek Luboš. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Miguel Induráin (*1964) - Španělský cyklista
  • Eva Sadková (*1931, +8.4.2000) - Scénáristka a režisérka
  • Ginger Rogersová (*1911, +25.4.1995) - Americká tanečnice a herečka
  • Karol Sidor (*1901, +20.10.1953) - Československý politik
  • Trygve Lie (*1896, +30.12.1968) - Norský politik, první generální tajemník OSN
  • Frits Zernike (*1888, +23.3.1966) - Nizozemský fyzik, držitel Nobelovy ceny
  • Vladimír Jindřich Bufka (*1887, +23.5.1916) - Fotograf, publicista
  • František Roith (*1876, +5.9.1942) - Architekt
  • Roald Amundsen (*1872, +19.6.1928) - Norský polární výzkumník
  • Josef Jungmann (*1773, +14.11.1847) - Národní buditel, jazykovědec a spisovatel
  • Andrea del Sarto (*1486, +21.1.1531) - Italský malíř
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

16.5.2018 - Průběžné pořadí hráčů

Zdroj: Karvinský deník
Ročník a číslo: 112
Strana: 15
Autor: redakce

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)

111 Ladislav Miklík Těrlicko 13 69

044 Radek Miklík Havířov-Bludovice 13 69

048 Zdenek Gamrot Karviná-Mizerov 7 66

153 Jaroslav Sajdak Havířov-Město 7 64

025 Alois Klimovič Havířov-Podlesí 13 63

125 Miroslav Mizera Havířov-Podlesí 13 60

157 Jaroslav Pavlovský Havířov-P. Suchá 13 60

197 Jiří Bialek Rychvald 10 60

028 Rostislav Gřegoř Karviná-N. Město 10 60

208 Jan Hapla Bohumín 10 60

EXTRALIGA (11. – 20. místo)

134 Kamil Lenomar Havířov 7 60

168 Petr Sikora Havířov-Šumbark 7 60

073 Miluše Zálešáková Havířov 7 60

020 Richard Beránek Karviná 4 60

030 Ivana Beránková Karviná-N. Město 4 60

296 Alfréd Rychlík Havířov-Město 16 59

005 Boleslav Jaworek Karviná-S. Město 10 57

084 Marián Kinka Havířov-Město 10 57

033 Ladislav Slivenský Karviná-Hranice 10 57

220 Josef Štěpánek Orlová-Lutyně 10 57

I. LIGA (21. – 40. místo)

068 Jiří Botur Orlová-Lutyně 7 57

214 Vladimír Horecký Bohumín 7 57

133 Kateřina Chlebková Havířov 7 57

010 Alois Janczyk Karviná-N. Město 7 57

052 Miroslav Petruňa Karviná-Ráj 7 57

053 Miroslav Petruňa ml. Karviná-Ráj 7 57

050 Jitka Petruňová Karviná-Mizerov 7 57

131 Petr Seidler Havířov 7 57

036 Monika Wzatková Petrovice 7 57

233 František Sekera Dolní Lutyně 4 57

219 Josef Jadrný Orlová-Lutyně 7 55

035 Stanislava Fišárková Albrechtice 16 54

045 Milan Hýsek Havířov-Podlesí 13 54

095 Václav Leikep Karviná-Ráj 13 54

196 Ondřej Bialek Rychvald 10 54

212 Marie Honyschová Bohumín 10 54

188 Josef Jarmar Orlová 10 54

051 Jiří Lívanský Karviná-Mizerov 10 54

189 Milan Čermák Rychvald 7 54

156 David Jeziorski Havířov 7 54

II. LIGA (41. – 60. místo)

132 Pavel Lenomar Havířov 7 54

098 Ondřej Staš Havířov-Bludovice 7 54

223 Marián Stoklasa Orlová 7 54

222 Jiří Stuchlik Orlová-Lutyně 7 54

155 Jaromír Venglář Havířov-Podlesí 7 54

159 Karel Sasyn Havířov-P. Suchá 6 54

152 Radka Sikorová Havířov 4 54

083 Miroslav Wapiennik Havířov-Město 4 54

307 Josef Staš Havířov-Bludovice 10 53

017 Roman Wzatek Petrovice 7 52

213 Marie Horecká Bohumín 13 51

181 Radim Kotra Petřvald 7 51

180 Marta Kotrová Petřvald 7 51

042 Ivan Slíva Havířov-Město 7 51

136 Marta Ptáčková Havířov 4 51

232 Evžen Věčorek Orlová-Poruba 4 51

211 Václav Hanzel Bohumín 1 51

216 Jiřina Tesařová Orlová-Lazy 10 50

001 Josef Pastušek Karviná-N. Město 13 48

079 Petr Zálešák Havířov 13 48

DIVIZE (61. – 90. místo)

029 Jakub Beránek Karviná-N. Město 10 48

198 Radim Bialek Rychvald 10 48

225 Jan Filip D. Lutyně-Věřňovice 10 48

324 Martin Fukala Havířov 10 48

092 Štěpán Koláček Doubrava 10 48

110 Jiří Mikulenka Havířov-Město 10 48

176 Jan Studnický Havířov-Podlesí 10 48

135 Božena Fiurášková Havířov 7 48

251 Luboš Mataška Orlová-Poruba 7 48

190 Gerhard Sobocik Rychvald 7 48

101 Martina Stašová Havířov-Bludovice 7 48

074 Pavel Zálešák Havířov 7 48

158 Jindřich Čespiva Havířov 4 48

009 Jiří Jaworek Karviná-S. Město 4 48

016 Milan Mraček Karviná-Mizerov 4 48

137 Denisa Ptáčková Havířov 4 48

246 František Szymonik Orlová-Poruba 4 48

209 Josef Guňka Bohumín-Šunychl 1 48

004 Václav Hanzel Karviná-N. Město 13 47

298 Czeslav Antonczyk Havířov-Podlesí 7 47

263 Ladislav Chmiel Č. Těšín-Koňákov 4 47

317 Zdena Jarmarová Orlová 4 47

060 Jan Vilášek Chotěbuz 13 46

056 Václav Funiok Karviná-Ráj 5 46

006 Rudolf Gwožď Havířov-Město 13 45

173 Pavel Sikora Havířov 13 45

195 Radek Bialek Rychvald 10 45

245 Jan Heczko Orlová-Lutyně 10 45

150 Alena Provazníková Karviná-Doly 10 45

183 Čestmír Švagřík Havířov-Město 10 45

KRAJSKÝ PŘEBOR (91. – 120. místo)

167 Pavel Toman Petřvald 10 45

249 František Chmúrčiak Dětmarovice 7 45

108 Jaroslav Jurček Orlová 7 45

325 Radek Kudelňák Havířov 7 45

240 Jaroslav Moldřík Orlová-Lutyně 7 45

002 Svatopluk Siekiera Karviná-N. Město 7 45

129 Jaroslava Seidlerová Havířov 4 45

069 Petr Špička Karviná-Ráj 4 45

151 Filip Venglář Horní Bludovice 4 45

022 Bohuslav Bocek Havířov-Podlesí 10 44

314 Jaromír Pastucha Orlová-Poruba 10 44

313 Marián Socha Bohumín-Záblatí 10 44

319 Gustav Uherek Karviná-Ráj 10 44

272 Kryštof Plachetka Havířov-Šumbark 10 43

210 Roman Portyš Bohumín-S. Bohumín 4 43

172 Pavel Szmek Č. Těšín-D. Žukov 0 43

161 Rudolf Červenka Havířov-Město 13 42

130 Daniela Lenomarová Havířov 13 42

142 Emil Béreš Havířov 10 42

252 Bohdan Foltyn Karviná-Louky 10 42

105 Drahomír Kempný Havířov


 
Naposledy aktualizované

Pomníky a památníky

12.7.2018
Černá a bílá

Černá a bílá

Pomníky a památníky

12.7.2018
Socha sv. Anny

Socha sv. Anny

Pomníky a památníky

12.7.2018
Boží muka

Boží muka

Pomníky a památníky

12.7.2018
Socha sv. Jana Nepomuckého

Socha sv. Jana Nepomuckého

Pomníky a památníky

12.7.2018
Socha Žena s květy

Socha Žena s květy

Pomníky a památníky

12.7.2018
Socha Nikdy bídu, nikdy válku (Matka s dítětem)

Socha Nikdy bídu, nikdy válku (Matka s dítětem)

Vygenerováno za 0.42 sekund