close google translator menu
Dnes je Úterý 19.6., svátek má Leoš.
Dnes má svátek Leoš. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Paula Abdul (*1962) - Americká zpěvačka
  • Anna Lindh (*1957, +11.9.2003) - Švédská politička a ministryně zahraničních věcí
  • Vít Olmer (*1942) - Filmový režisér a herec
  • Václav Klaus (*1941) - Český prezident, ekonom a politik
  • Jan Vodňanský (*1941) - Textař a scénárista
  • Josef Nesvadba (*1926, +26.4.2005) - Český spisovatel
  • Niels Aage Bohr (*1922, +8.9.2009) - Dánský fyzik, nositel Nobelovy ceny z roku 1975
  • Robert Pinget (*1919, +25.8.1997) - Francouzský avantgardní spisovatel
  • Jiří Voskovec (*1905, +4.7.1981) - Herec
  • František Gellner (*1881, +13.9.1914) - Básník
  • Jan Václav Stamic (*1717, +27.3.1757) - Český skladatel a houslista
  • Blaise Pascal (*1623, +19.8.1662) - Francouzský matematik a fyzik
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

12.6.2018 - Tabulky fotbalových soutěží

Zdroj: Region Opavský a Hlučínský
Ročník a číslo: 24
Strana: 20

MUŽI MSFL

Prostějov - HFK Olomouc 4:2 (2:2), Velké Meziříčí - Otrokovice 2:4 (0:4), Kroměříž - Rýmařov 2:3 (0:2), Líšeň - Hlučín 1:1 (1:1), Hodonín - Uničov 4:1 (2:1), Petřkovice - Hulín 3:1 (2:1), Val. Meziříčí - Uh. Brod 2:4 (1:2), Vyškov - Mohelnice 6:0 (4:0)

1. 1. SK Prostějov 29 21 4 4 77:33 67
2. Velké Meziříčí 30 19 3 8 75:49 60
3. SK Líšeň 29 16 6 7 63:42 54
4. SK Kroměříž 30 15 5 10 57:48 50
5. FC Hlučín 29 13 7 9 52:39 46
6. FK Hodonín 30 12 7 11 54:52 43
7. SK Hulín 30 12 5 13 65:60 41
8. SK Uničov 30 10 10 10 62:46 40
9. MFK Vyškov 29 11 7 11 51:48 40
10. FC Petřkovice 29 12 3 14 46:46 39
11. SK Rýmařov 29 11 6 12 47:58 39
12. Uherský Brod 29 11 5 13 34:44 38
13. FC Otrokovice 29 9 9 11 42:57 36
14. Valašské Meziříčí 29 11 2 16 43:69 35
15. 1. HFK Olomouc 29 5 4 20 36:74 19
16. FK Mohelnice 30 3 5 22 34:73 14

Divize E

Nový Jičín - Frýdlant n. O. 4:1 (2:0), Jeseník - Slavičín 1:5 (0:3), Dolní Benešov - Kozlovice 0:2 (0:0), Ústí - Opava B 1:3 (0:1), Havířov - Hranice 2:1 (1:0), Nové Sady - Vsetín 2:1 (2:0), Šternberk - Loko Petrovice 0:6 (0:4), Brumov - Bohumín 1:1 (0:1)

1. Dolní Benešov 29 16 9 4 53:32 57
2. MFK Havířov 29 17 5 7 73:40 56
3. FK Kozlovice 29 17 5 7 60:35 56
4. Sokol Ústí 29 16 7 6 63:39 55
5. FK Nový Jičín 30 16 7 7 53:29 55
6. SFC Opava B 30 16 6 8 60:33 54
7. FC TVD Slavičín 29 15 5 9 61:37 50
8. Frýdlant n. O. 30 12 7 11 44:47 43
9. Nové Sady 30 11 8 11 39:50 41
10. FK Bohumín 29 8 10 11 47:46 34
11. FC Vsetín 29 10 4 15 29:34 34
12. FK Jeseník 29 9 3 17 40:67 30
13. SK Hranice 29 7 6 16 30:58 27
14. Petrovice 29 7 4 18 39:59 25
15. FC Brumov 29 5 5 19 27:76 20
16. Šternberk 29 5 3 21 36:72 18

Krajský přebor

Břidličná - Stará Bělá 3:3 (3:2), Háj ve Slezsku - Krnov 1:1 (0:0), Dětmarovice - Český Těšín 2:0 (1:0), Čeladná - Pustá Polom 0:1 (0:0), Heřmanice - Šenov 3:0 (0:0), Frenštát - Vratimov 1:1 (1:1), Bílovec - Bruntál 1:1 (0:1), Polanka - Orlová 1:2 (0:0)

1. SK Dětmarovice 29 22 2 5 72:30 68
2. FC Bruntál 29 19 7 3 67:34 64
3. Heřmanice 29 20 3 6 78:29 63
4. Háj ve Slezsku 29 18 3 8 72:47 57
5. Pustá Polom 29 15 7 7 61:33 52
6. SK Čeladná 29 13 7 9 77:45 46
7. FK SK Polanka 29 11 5 13 49:52 38
8. FK Stará Bělá 29 10 4 15 42:60 34
9. FK Krnov 29 9 6 14 49:63 33
10. Frenštát p. R. 29 10 2 17 58:64 32
11. FC Bílovec 29 9 5 15 42:62 32
12. SK Šenov 29 9 4 16 52:69 31
13. TJ Břidličná 29 9 4 16 51:75 31
14. Český Těšín 29 7 8 14 33:54 29
15. Orlová-Lutyně 29 8 3 18 37:82 27
16. Vratimov 29 5 6 18 45:86 21

I. A třída sk. A

1. SK Oldřišov 25 16 3 6 66:45 51
2. TJ Unie Hlubina 25 14 4 7 64:38 46
3. Velké Heraltice 25 14 3 8 38:37 45
4. TJ Kobeřice 25 13 4 8 63:41 43
5. TJ Ludgeřovice 25 12 5 8 58:47 41
6. MFK Kravaře 25 12 3 10 49:34 39
7. FK Bolatice 25 10 5 10 51:43 35
8. SK Chlebičov 25 9 7 9 34:44 34
9. Mokré Lazce 25 9 6 10 50:60 33
10. TJ Slavkov 25 9 5 11 41:45 32
11. TJ Jakubčovice 25 9 5 11 45:50 32
12. FK Darkovičky 25 9 4 12 32:36 31
13. Krásné Loučky 25 4 5 16 26:54 17
14. TJ Vítkov 25 4 3 18 30:73 15

I. B třída sk. A

1. Štěpánkovice 25 16 2 7 69:39 50
2. Suché Lazce 25 15 4 6 68:34 49
3. Žimrovice 25 14 4 7 62:45 46
4. Karlovice 25 13 4 8 63:31 43
5. Zlatníky 25 12 6 7 59:45 42
6. TJ Malé Hoštice 25 12 5 8 65:46 41
7. Hradec n. M. 25 12 3 10 65:50 39
8. FC Bruntál B 25 9 6 10 62:51 33
9. FK Kylešovice 25 9 4 12 42:74 31
10. Horní Benešov 25 8 5 12 53:72 29
11. Velké Hoštice 25 8 4 13 40:60 28
12. M. Albrechtice 25 8 2 15 46:62 26
13. TJ Chomýž 25 7 3 15 38:72 24
14. TJ Úvalno 25 5 2 18 49:100 17

I. B třída sk. B

1. FC Vřesina 25 18 4 3 59:24 58
2. TJ Petřvald 25 14 7 4 63:33 49
3. Strahovice 25 15 3 7 73:37 48
4. SK Bohuslavice 25 11 5 9 54:45 38
5. TJ Klimkovice 25 11 5 9 43:37 38
6. FC Ostrava - Jih 25 11 3 11 59:59 36
7. TJ Velká Polom 25 10 5 10 42:48 35
8. Kozmice 25 9 6 10 52:49 33
9. TJ Darkovice 25 9 5 11 39:45 32
10. TJ Šilheřovice 25 9 4 12 43:62 31
11. TJ Chuchelná 25 9 2 14 34:68 29
12. TJ Sokol Hať 25 6 8 11 29:42 26
13. TJ Slavia Píšť 25 6 5 14 41:63 23
14. Dolní Lhota 25 5 2 18 41:60 17

Okresní přebor

1. Budišov nad B. 25 22 2 1 120:29 68
2. Jakartovice 25 17 4 4 75:35 55
3. Stěbořice 25 18 1 6 79:42 55
4. Slavia Opava 25 16 3 6 63:37 51
5. Vřesina 25 11 5 9 70:51 38
6. Litultovice 24 12 2 10 45:59 38
7. Březová 24 10 3 11 40:39 33
8. Kobeřice "B" 24 9 3 12 35:47 30
9. Dobroslavice 25 9 3 13 54:70 30
10. Hlavnice 24 7 4 13 51:66 25
11. Otice 25 7 3 15 35:53 24
12. Štítina 24 6 3 15 28:65 21
13. Dolní Životice 25 5 4 16 39:78 19
14. Hněvošice 24 1 4 19 25:88 7

III. třída sk. A

Kozmice B – Služovice 1:8, Závada – Štěpánkovice B 2:4, Bohuslavice B – Hať B 3:3, Bělá – Darkovičky B 5:5, Sudice – Bolatice B 2:2, Dolní Benešov B – Strahovice B 1:1.

1. Služovice 22 18 2 2 87:20 56
2. Bolatice "B" 23 16 3 4 87:35 51
3. D. Benešov "B" 24 12 5 7 65:54 41
4. Sudice 22 11 4 7 73:57 37
5. Oldřišov "B" 23 10 4 9 68:75 34
6. Štěpánkovice "B" 23 10 3 10 43:55 33
7. Strahovice "B" 23 9 5 9 54:54 32
8. Závada 23 8 5 10 44:50 29
9. Bělá 22 7 7 8 55:51 28
10. Darkovičky "B" 22 7 5 10 46:56 26
11. Hať "B" 23 6 6 11 41:61 24
12. Bohuslavice "B" 23 5 3 15 48:83 18
13. Kozmice "B" 23 2 2 19 26:86 8

III. třída sk. B

Deštné - Moravice 7:3 (1:1), Vávrovice - Brumovice 6:2 (4:0), Melč - Sosnová 3:3 (2:1), Budišov n. B. B - Štáblovice 3:2 (1:1), Vítkov B - Radkov 0:2 (0:1) Holasovice - Heřmanice 6:1 (4:1)

1. Slavkov "B" 23 19 1 3 113:36 58
2. Vávrovice "A" 23 17 4 2 103:32 55
3. Holasovice 22 16 1 5 77:29 49
4. Melč 22 15 1 6 86:48 46
5. Štáblovice 23 14 1 8 67:48 43
6. Brumovice 23 13 2 8 60:47 41
7. Budišov n. B. "B" 22 11 2 9 64:52 35
8. Radkov 23 8 5 10 38:44 29
9. Vítkov "B" 23 7 0 16 48:74 21
10. Sosnová 22 4 2 16 39:91 14
11. Deštné 24 4 2 18 34:114 14
12. Sv. Heřmanice 22 4 1 17 32:89 13
13. Moravice 22 3 2 17 38:95 11

III. třída sk. C

Skřipov - Vávrovice B 9:1 (5:0), Těškovice - Větřkovice 10:0 (4:0), Raduň - Palhanec 3:1 Chvalíkovice - Budišovice 0:3 Komárov - Horní Lhota 7:1

1. Těškovice 21 18 0 3 90:24 54
2. Komárov 22 17 1 4 99:30 52
3. Pustá Polom "B" 20 13 1 6 66:25 40
4. Horní Lhota 20 13 1 6 61:33 40
5. Hrabyně 21 12 1 8 37:37 37
6. Skřipov 20 9 2 9 44:46 29
7. Budišovice 20 9 1 10 46:45 28
8. Raduň 20 7 4 9 47:46 25
9. Větřkovice 21 7 1 13 35:87 22
10. Palhanec 20 4 2 14 28:71 14
11. Chvalíkovice 20 2 3 15 23:54 9
12. Vávrovice "B" 21 2 3 16 15:93 9

DOROST Celostátní liga U19

1. SK Olomouc 34 25 2 1 6 96:32 80
2. Sparta Praha 34 25 0 4 5 95:32 79
3. FC Brno 34 24 0 6 4 87:34 78
4. FC Plzeň 34 20 2 2 10 97:57 66
5. FK Pardubice 34 17 6 2 9 49:40 65
6. Slavia Praha 34 15 6 3 10 78:52 60
7. Hr. Králové 34 14 2 4 14 57:55 50
8. Karviná 34 15 1 3 15 46:62 50
9. FC Zlín 34 13 2 5 14 67:62 48
10. 1. FK Příbram 34 12 4 4 14 44:52 48
11. Ml. Boleslav 34 11 7 1 15 44:55 48
12. 1. FC Slovácko 34 13 2 4 15 58:60 47
13. Baník Ostrava 34 11 5 3 15 57:62 46
14. Č. Budějovice 34 12 2 2 18 48:66 42
15. Teplice 34 13 1 0 20 57:55 41
16. Bohemians 34 8 2 1 23 41:83 29
17. SFC Opava 34 5 3 1 25 40:91 22
18. Frýdek-Místek 34 4 2 3 25 26:137 19

Celostátní liga U17

1. Slavia Praha 34 28 2 3 1 115:19 91

2. Sparta Praha 34 25 3 0 6 95:23 81
3. FC Plzeň 34 21 4 1 8 81:48 72
4. FC Brno 34 21 3 2 8 67:50 71
5. Baník Ostrava 34 20 2 2 10 79:42 66
6. FK Pardubice 34 15 4 5 10 57:35 58
7. Hr. Králové 34 17 1 1 15 72:62 54
8. Olomouc 34 14 2 7 11 64:46 53
9. Mladá Boleslav 34 14 3 3 14 45:48 51
10. FC Zlín 34 11 7 2 14 41:53 49
11. 1. FC Slovácko 34 13 3 4 14 46:62 49
12. FK Teplice 34 11 5 3 15 63:54 46
13. Bohemians 34 7 5 4 18 47:79 35
14. 1. FK Příbram 34 8 3 4 19 56:97 34
15. SFC Opava 34 10 0 2 22 45:89 32
16. Č. Budějovice 34 6 2 5 21 37:87 27
17. Frýdek-Místek 34 5 3 5 21 36:92 26
18. Karviná 34 6 2 1 25 36:96 23

MSDL starší

1. JIHLAVA 30 25 1 4 89:29 76
2. Olomouc B 29 21 6 2 87:40 69
3. BRNO B 30 20 3 7 86:39 63
4. Líšeň 30 15 7 8 52:43 52
5. Baník Ostrava B 29 15 4 10 73:49 49
6. Vítkovice 30 14 5 11 52:37 47
7. PROSTĚJOV 30 11 7 12 48:54 40
8. TŘINEC 29 12 1 16 51:66 37
9. SLOVÁCKO B 30 10 6 14 62:66 36
10. Zlín B 29 9 8 12 41:53 35
11. Karviná B 30 10 5 15 41:69 35
12. HLUČÍN 29 10 4 15 63:54 34
13. Kroměříž 29 9 6 14 39:60 33
14. Znojmo 30 8 7 15 44:64 31
15. SFC Opava B 30 8 4 18 48:67 28
16. Frýdek-Místek B 30 2 2 26 42:128 8

MSDL mladší

1. JIHLAVA 30 24 2 4 94:27 74
2. BRNO B 30 21 5 4 117:68 68
3. Baník Ostrava B 29 22 1 6 146:40 67
4. Olomouc B 29 21 2 6 136:51 65
5. SLOVÁCKO B 30 17 3 10 87:46 54
6. Líšeň 30 16 6 8 74:66 54
7. Vítkovice 30 12 8 10 61:56 44
8. Zlín B 29 11 4 14 57:67 37
9. TŘINEC 29 10 4 15 47:69 34
10. PROSTĚJOV 30 10 3 17 51:75 33
11. SFC Opava B 30 7 10 13 41:74 31
12. HLUČÍN 29 9 3 17 40:76 30
13. Kroměříž 29 6 7 16 40:104 25
14. Karviná B 30 6 4 20 28:78 22
15. Frýdek-Místek B 30 6 2 22 59:117 20
16. Znojmo 30 5 4 21 28:92 19

MSDD-E starší

1. Valašské Meziříčí 29 20 3 6 99:39 63
2. PROSTĚJOV B 29 17 5 7 71:38 56
3. Uničov 30 16 8 6 68:37 56
4. HFK Olomouc 30 16 4 10 60:36 52
5. Vítkovice B 30 15 4 11 87:66 49
6. Kroměříž B 29 14 6 9 57:62 48
7. TŘINEC B 30 13 4 13 64:56 43
8. Hranice 30 12 5 13 61:58 41
9. Nový Jičín 30 12 5 13 56:64 41
10. Vsetín 30 10 10 10 55:49 40
11. Bílovec 29 11 6 12 61:58 39
12. Šumperk 30 10 7 13 53:61 37
13. Přerov 30 10 6 14 53:57 36
14. HLUČÍN B 29 10 5 14 61:69 35
15. Jeseník 29 4 8 17 38:98 20
16. Krnov 30 4 0 26 22:118 12

MSDD-E mladší

1. Přerov 30 23 3 4 105:27 72
2. Nový Jičín 30 20 5 5 95:33 65
3. HFK Olomouc 30 20 3 7 108:27 63
4. PROSTĚJOV B 29 19 6 4 99:35 63
5. HLUČÍN B 29 19 5 5 99:34 62
6. Vítkovice B 30 19 4 7 115:34 61
7. Valašské Meziříčí 29 16 2 11 57:48 50
8. Uničov 30 15 3 12 76:68 48
9. Kroměříž B 29 14 1 14 65:60 43
10. Hranice 30 13 1 16 47:59 40
11. TŘINEC B 29 10 5 14 58:76 35
12. Bílovec 29 7 3 19 54:92 24
13. Vsetín 29 6 2 21 47:95 20
14. Krnov 30 6 1 23 30:100 19
15. Jeseník 27 3 2 22 23:129 11
16. Šumperk 30 2 0 28 33:194 6

Krajský přebor starší

1. MFK Havířov 26 24 2 0 163:13 74
2. Kravaře 25 19 4 2 79:25 61
3. Staříč 25 15 2 8 83:55 47
4. Petřkovice 24 15 2 7 64:56 47
5. SO Bruntál 26 13 4 9 78:58 43
6. Slavia Opava 25 10 7 8 50:49 37
7. Loko. Petrovice 25 10 3 12 74:87 33
8. Těrlicko 25 8 6 11 48:60 30
9. Stará Bělá 25 9 3 13 54:68 30
10. Horní Suchá 25 8 3 14 52:60 27
11. Frenštát p. R. 24 7 2 15 60:95 23
12. Ludgeřovice 25 6 3 16 37:94 21
13. Hlubina 25 4 6 15 48:86 18
14. Vřesina 25 2 3 20 23:107 9

Krajský přebor mladší

1. MFK Havířov 26 23 2 1 117:22 71
2. Kravaře 25 20 3 2 148:27 63
3. Horní Suchá 25 18 2 5 100:46 56
4. SO Bruntál 26 17 3 6 117:40 54
5. Staříč 25 17 3 5 106:41 54
6. Těrlicko 25 13 4 8 120:69 43
7. Petřkovice 24 12 2 10 102:70 38
8. Stará Bělá 25 11 3 11 76:82 36
9. Ludgeřovice 25 7 4 14 57:117 25
10. Hlubina 25 7 3 15 58:101 24
11. Slavia Opava 25 6 3 16 53:94 21
12. Vřesina 25 3 1 21 35:152 10
13. Loko. Petrovice 25 2 2 21 30:125 8
14. Frenštát p. R. 24 1 1 22 34:167 4

Krajská soutěž

1. Kobeřice 25 21 3 1 97:28 66
2. Dolní Benešov 25 19 3 3 95:32 60
3. Hradec n. M. 26 16 5 5 77:38 53
4. Polanka 26 14 4 8 86:64 46
5. Dolní Lhota 25 12 3 10 58:41 39
6. Ostrava - Jih 26 11 3 12 64:75 36
7. Darkovičky 25 8 10 7 63:53 34
8. Studénka 25 9 4 12 38:48 31
9. Fulnek 25 9 3 13 73:73 30
10. Klimkovice 26 8 3 15 58:96 27
11. Svinov 25 7 4 14 49:62 25
12. Zlatníky 25 7 4 14 43:88 25
13. Rýmařov 25 6 3 16 53:86 21
14. Heřmanice 25 3 2 20 25:95 11

Přebor dorostu - ONDRÁŠOVKA

1. Bolatice 19 17 1 1 75:18 52
2. Háj ve Slezsku 19 15 1 3 125:32 46
3. Litultovice 19 13 3 3 67:30 42
4. Malé Hoštice 19 13 0 6 58:37 39
5. Slavkov 18 9 0 9 40:54 27
6. D. Benešov "B" 18 7 3 8 56:52 24
7. Píšť 19 7 1 11 44:61 22
8. Vávrovice 19 5 4 10 51:77 19
9. Kylešovice 19 5 4 10 34:72 19
10. Vřesina 19 2 0 17 26:88 6
11. Hať 18 1 1 16 30:85 4

Soutěž dorostu – ONDRÁŠOVKA

1. Raduň 16 14 2 0 79:19 44
2. Skřipov 16 10 0 6 54:44 30
3. Chlebičov 16 9 2 5 80:39 29
4. Jakartovice 16 9 1 6 37:31 28
5. Pustá Polom 16 7 1 8 50:45 22
6. Otice 16 5 3 8 32:50 18
7. Velké Hoštice 16 5 1 10 23:47 16
8. Chuchelná 16 4 1 11 35:62 13
9. Štěpánkovice 16 3 1 12 29:82 10

ŽÁCI MSŽL U 15

1. Baník Ostrava 33 25 6 2 136:31 81
2. Sigma Olomouc 33 25 4 4 131:29 79
3. SLOVÁCKO 33 21 6 6 119:36 69
4. Karviná 33 20 6 7 84:42 66
5. BRNO 33 18 5 10 95:52 59
6. PROSTĚJOV 32 14 6 12 87:88 48
7. Zlín 32 13 3 16 62:82 42
8. SFC Opava 33 11 2 20 71:108 35
9. JIHLAVA 33 9 4 20 38:105 31
10. Vítkovice 33 6 10 17 45:93 28
11. Frýdek-Místek 33 5 3 25 42:127 18
12. HLUČÍN 33 1 3 29 20:137 6

MSŽL U 14

1. Baník Ostrava 33 26 2 5 175:31 80
2. Sigma Olomouc 33 23 5 5 114:52 74
3. SLOVÁCKO 33 22 4 7 112:52 70
4. BRNO 33 18 6 9 90:51 60
5. JIHLAVA 33 18 3 12 89:86 57
6. Zlín 32 15 7 10 65:61 52
7. HLUČÍN 33 13 5 15 64:72 44
8. Frýdek-Místek 33 12 5 16 71:56 41
9. SFC Opava 33 11 3 19 82:101 36
10. Vítkovice 33 6 3 24 26:107 21
11. Karviná 33 6 2 25 36:125 20
12. PROSTĚJOV 32 4 1 27 36:166 13

SpSM-U 13 SEVER

1. Frýdek-Místek 26 22 3 1 210:50 69
2. TŘINEC 27 21 2 4 169:50 65
3. Opava 28 20 3 5 201:83 63
4. Vítkovice 27 17 2 8 156:81 53
5. Hranice 27 15 0 12 133:130 45
6. HLUČÍN 28 14 2 12 138:111 44
7. Karviná 27 14 2 11 142:127 44
8. Valašské Meziříčí 27 13 3 11 124:117 42
9. Přerov 28 13 3 12 157:157 42
10. Bílovec 27 13 1 13 114:101 40
11. Baník Ostrava 27 10 2 15 137:142 32
12. Uničov 28 9 1 18 89:143 28
13. HFK Olomouc 27 6 2 19 64:158 20
14. Šumperk 27 2 1 24 53:260 7
15. Vsetín 27 1 1 25 89:266 4

SpSM-U 12 SEVER

1. SFC Opava 28 26 0 2 346:70 78
2. TŘINEC 27 24 1 2 240:50 73
3. Vítkovice 27 19 2 6 244:86 59
4. Frýdek-Místek 26 19 0 7 283:99 57
5. Baník Ostrava 27 17 0 10 179:134 51
6. HLUČÍN 28 16 1 11 166:126 49
7. Karviná 27 16 0 11 236:112 48
8. Šumperk 27 14 2 11 179:132 44
9. Hranice 27 12 2 13 141:193 38
10. Bílovec 27 12 1 14 146:152 37
11. Valašské Meziříčí 27 9 2 16 115:214 29
12. Uničov 28 6 1 21 114:262 19
13. HFK Olomouc 27 4 0 23 87:276 12
14. Vsetín 27 3 0 24 79:341 9
15. Přerov 28 1 0 27 77:385 3

Krajský přebor starší žáci

1. Kopřivnice 25 20 2 3 101:35 62
2. Ostrava Jih 25 19 3 3 83:35 60
3. MFK Havířov 25 16 5 4 98:44 53
4. Horní Suchá 25 15 2 8 71:49 47
5. Nový Jičín 25 15 1 9 70:55 46
6. Kravaře 25 13 2 10 85:42 41
7. Rýmařov 26 11 3 12 65:55 36
8. Krnov 25 11 1 13 57:49 34
9. MFK Karviná B 25 11 1 13 64:62 34
10. MFK Vítkovice B 26 10 4 12 71:72 34
11. Brušperk 25 9 1 15 61:89 28
12. SO Bruntál 25 8 1 16 46:99 25
13. Petřkovice 25 3 2 20 33:107 11
14. Stará Bělá 25 1 0 24 23:135 3

Krajský přebor mladší žáci

1. Rýmařov 26 21 3 2 171:40 66
2. MFK Havířov 25 20 2 3 171:31 62
3. Nový Jičín 25 17 0 8 139:65 51
4. MFK Vítkovice B 26 15 2 9 108:74 47
5. SO Bruntál 25 13 2 10 119:99 41
6. Krnov 25 12 4 9 103:67 40
7. Kravaře 25 11 6 8 85:72 39
8. Brušperk 25 12 2 11 83:105 38
9. Horní Suchá 25 10 2 13 103:104 32
10. Stará Bělá 25 8 1 16 68:138 25
11. Ostrava Jih 25 6 4 15 60:135 22
12. Petřkovice 25 7 1 17 54:147 22
13. MFK Karviná B 25 6 1 18 77:141 19
14. Kopřivnice 25 3 0 22 51:174 9

Krajská soutěž st. žáci sk. A

1. Kobeřice 18 16 2 0 118:17 50
2. Juventus Bruntál 18 13 2 3 96:30 41
3. Vítkov 18 12 2 4 83:36 38
4. Dolní Benešov 18 12 1 5 102:39 37
5. Slavia Opava 18 11 1 6 102:37 34
6. Budišov n. B. 18 7 1 10 72:59 22
7. Fulnek 18 6 2 10 60:71 20
8. Vrbno p. P. 18 3 1 14 41:129 10
9. Břidličná 18 2 2 14 29:132 8
10. M. Albrechtice 18 1 0 17 16:169 3

Krajská soutěž ml. žáci sk. A

1. Kobeřice 18 18 0 0 112:13 54
2. Budišov n. B. 18 13 2 3 110:41 41
3. Vrbno p. P. 18 8 3 7 53:72 27
4. Juventus Bruntál 18 8 2 8 52:58 26
5. Břidličná 18 7 1 10 73:83 22
6. Dolní Benešov 18 5 4 9 51:59 19
7. Slavia Opava 18 6 1 11 64:77 19
8. M. Albrechtice 18 5 3 10 46:82 18
9. Vítkov 18 4 4 10 50:77 16
10. Fulnek 18 4 4 10 42:91 16

Krajská soutěž st. žáci sk. B

1. Darkovičky 18 14 1 3 112:32 43
2. Vřesina 18 13 3 2 81:15 42
3. Frýdlant n. O. 18 13 2 3 91:22 41
4. Fryčovice 18 11 2 5 58:35 35
5. Svinov 18 7 4 7 62:35 25
6. Frenštát p. R. 18 8 1 9 49:48 25
7. Heřmanice 18 5 3 10 43:63 18
8. Hlubina 18 5 3 10 30:51 18
9. Kozlovice 18 3 2 13 29:101 11
10. Ludgeřovice 18 0 1 17 13:166 1

Krajská soutěž ml. žáci sk. B

1. Darkovičky 18 18 0 0 151:33 54
2. Vřesina 18 14 1 3 117:36 43
3. Frýdlant n. O. 18 11 3 4 81:53 36
4. Hlubina 18 11 1 6 56:37 34
5. Kozlovice 18 10 2 6 86:76 32
6. Heřmanice 18 7 0 11 39:65 21
7. Frenštát p. R. 18 6 2 10 78:74 20
8. Fryčovice 18 3 1 14 51:104 10
9. Svinov 18 3 0 15 28:99 9
10. Ludgeřovice 18 2 0 16 29:139 6

Přebor starší žáci 1+10 - RABIO Opava

1. Slavkov 12 10 0 2 84:11 30
2. Stěbořice 12 9 1 2 50:12 28
3. Kozmice 12 8 1 3 32:15 25
4. Vávrovice 12 4 2 6 29:50 14
5. Kylešovice 11 4 1 6 26:47 13
6. Hať 11 3 1 7 27:40 10
7. Štěpánkovice 12 0 0 12 4:77 0

Starší žáci 1+7 sk. A - RABIO Opava

1. Bolatice 12 12 0 0 127:16 36
2. Šilheřovice 12 9 0 3 56:34 27
3. Pustá Polom 12 8 1 3 72:38 25
4. Píšť 12 4 2 6 49:70 14
5. Dobroslavice 12 4 0 8 38:47 12
6. Háj ve Slezsku 12 1 2 9 21:94 5
7. Bohuslavice 12 1 1 10 17:81 4

Starší žáci 1+7 sk. B - RABIO Opava

1. Hradec n. M. 14 13 1 0 90:10 40
2. Štáblovice 14 10 1 3 62:24 31
3. Holasovice 14 7 3 4 60:44 24
4. Velké Heraltice 14 6 1 7 55:54 19
5. Malé Hoštice 14 6 0 8 49:55 18
6. Oldřišov 14 5 1 8 55:64 16
7. Hlavnice 14 5 0 9 52:53 15
8. Brumovice 14 0 1 13 6:125 1

Mladší žáci 1+7 - AGROTIP JOHN DEERE

1. Velké Heraltice 18 15 1 2 89:21 46
2. Malé Hoštice 18 15 0 3 95:26 45
3. Chvalíkovice 18 12 2 4 89:43 38
4. Kylešovice 18 10 2 6 79:50 32
5. Slavkov 18 9 3 6 58:61 30
6. Zlatníky 18 9 1 8 55:56 28
7. Štítina 17 6 0 11 40:62 18
8. Holasovice 18 3 2 13 56:96 11
9. Chlebičov 18 2 1 15 31:112 7
10. Mokré Lazce 17 2 0 15 39:104 6

Mladší žáci 1+5 - ZELENÝ PAŽIT

1. Strahovice 14 12 1 1 122:57 37
2. Litultovice 14 10 1 3 98:48 31
3. Pustá Polom 13 9 1 3 141:72 28
4. Skřipov 14 9 1 4 107:70 28
5. Těškovice 14 5 2 7 93:97 17
6. Otice 12 3 1 8 71:83 10
7. Vřesina 14 2 0 12 74:134 6
8. Sosnová 13 0 1 12 44:189 1



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.24 sekund