18.8.2018 - Další debakl. Viktorku srazil hattrick v prvním poločase

Zdroj: Olomoucký deník
Ročník a číslo: 191
Strana: 14

PřŘEROV – Bez bodového zisku s nelichotivým skóre 2:10. To je zatím vizitka fotbalistů přerovské Viktorky po třech kolech od návratu do divize. Ve včerejší předehrávce Přerov doma padl 1:4 s Heřmanicemi. Viktoriáni tak jen navázali na vysokou porážku 1:5 z Bohumína. Tým Heřmanice Slezská však už v minulém kole úřadoval, když doma rozdrtil Havířov 4:0 a rozhodně ukázal, že coby nováček bude mít ve čtvrté nejvyšší soutěži co říct.

Domácí srazil v prvním poločase čistým hattrickem ostrostřelec Heřmanic Kamil Půda. Neuběhlo ani pět minut druhé půle a Erik Opata zvyšoval už na 0:4. Náplastí na vysokou prohru Přerova tak mohlo být alespoň snížení Davida Chudy ze 78. minuty, když proměnil samostatný únik a srovnal tedy alespoň poločasové skóre na 1:1. V dalším kole Viktorku čeká další neznámý soupeř. V sobotu 25. srpna zajíždí na Karvinsko do Dětmarovic.

1. FC Viktorie Přerov – FC Heřmanice Slezská 1:4 (0:3)
Branky: 78. D. Chuda – 9., 40. a 43. Půda, 50.
Opata. Rozhodčí: Smýkal – Kovářčík, Hanák. ŽK: Omelka, Koplík, Václavíček – Martynek. Diváci: 133.
Přerov: Surovec – Koplík, Omelka, Václavíček, Bubeník – D. Chuda, Blažkovský, Koller, Rybka (65. Vajda), Zimčík (81. T.