9.10.2018 - Frýdlantský Velička dal Bohumínu tři góly

Zdroj: Region Frýdecko-Místecko
Ročník a číslo: 41
Strana: 23

FRÝDLANT N. O. – Ráz diviznímu utkání daly již úvodní minuty. Po osmi minutách hry totiž vedl domácí celek dvoubrankovým rozdílem.
"Chtěli jsme doma odčinit náš minulý herní i výsledkový výpadek," prozradil předzápasové cíle 1. BFK asistent trenéra Jiří Krejčí. Po hodině hry zvyšoval Hrdlička z penalty již na 3:0 a až poté se ke slovu dostali také hosté.

Na Padychův gól však stačil dvakrát zareagovat Velička, který tak svým hattrickem výrazně pomohl k vítězství Frýdlantu v poměru 5:1. "Vyšel nám vstup do zápasu, škoda jen že jsme své vedení nedokázali ještě do půle navýšit. Výborně zahrál Velička, jenž se výrazně podílel na našem vítězství, které je naprosto zasloužené," těšilo po utkání Krejčího. V dalším kole se hráči 1. BFK představí v Heřmanicích, a to v sobotu 13. října od 15 hodin.

1. BFK FRÝDLANT N/O – FK BOHUMÍN 5:1 (2:0)
Branky: 8., 75. a 80. Velička, 3. a 66. Hrdlička – 72. Padych. Rozhodčí: Trigas – Lukašík, Kaloč. ŽK: Marek, Velička, Škorik – Sittek, Moskál, Leibl. Diváci: 380. Frýdlant: Prepsl – Marek, Wozniak, Hrdlička – Dvořák (81. Kratochvíl), Staněk, Škorík, Kučera – Šafner – Klimas (74. Svatonský), Velička (82. Soukup). Trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí.