Zdroj: Karvinsko
Ročník a číslo: 17
Strana: 23

Bohumín otočil nepříznivé skóre a Dětmarovice porazil gólem z nastavení 3:2.

BOHUMÍN – Zápasy mezi Bohumínem a Dětmarovicemi jsou vždy plné emocí a vypjatých situací. Na hřišti to hodně vřelo už na podzim a ani nedělní utkání divize nebylo výjimkou. "Bylo to derby se vším všudy. Vyhecované i vyostřené," řekl po zápase vedoucí domácích Patrik Poštulka.

Účet zápasu otevřel po půlhodině hry po rohovém kopu bohumínský Martin Hanus, ještě do přestávky ale srovnal ze šťastné dorážky Řapek.
Krátce po přestávce pak otočil skóre Mičola, který poslal hosty do vedení 2:1. Dětmarovičtí drželi náskok do 80. minuty, kdy po centru na zadní tyč srovnal střídající Moskál. Hosté přesto mohli výsledek zvrátit na svou stranu, nedokázali však dotáhnout žádnou z nadějných akcí a jeden jejich pokus skončil i na tyči. "Rozhodlo to, že jsme nedali třetí gól. Pak už by se to vyvíjelo jinak," mrzely neproměněné šance kouče Josefa Jadrného.

Rozuzlení nakonec přišlo v nastaveném čase, kdy svým prvním divizním gólem rozhodl Lukáš Poštulka. "Budu muset přispět něco do šatny," smál se. "Zkušený mančaft by to uhrál," mrzela ztráta Jadrného. "Dnes asi zvítězil šťastnější tým. Jsem rád, že jsme konečně udělali radost našim fanouškům," dodal vedoucí Bosporu Patrik Poštulka.