close google translator menu
Dnes je Čtvrtek 23.1., svátek má Zdeněk.
Dnes má svátek Zdeněk. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Doutzen Kroes (*1985) - Nizozemská supermodelka
  • Arjen Robben (*1984) - Nizozemský fotbalista
  • Tiffani Thiessen (*1974) - Americká herečka
  • Brendan Shanahan (*1969) - Kanadský hokejista
  • Petr Korda (*1968) - Český tenista
  • Mariska Hargitay (*1964) - Americká herečka
  • Jan Keller (*1955) - Český sociolog, ekolog a publicista
  • Richard Dean Anderson (*1950) - Americký herec
  • Gary Burton (*1943) - Americký vibrafonista
  • James Gordon Farrell (*1935, +12.8.1979) - Anglický spisovatel
  • Arthur Lewis (*1915, +15.6.1991) - Britský ekonom, nositel Nobelovy ceny
  • Gertrude B. Elion (*1915, +21.2.1999) - Americká biochemička a farmaceoložka, nositelka Nobelovy ceny z roku 1988
  • Hideki Yukawa (*1907, +8.9.1981) - Japonský fyzik, nositel Nobelovy ceny z roku 1949
  • Otto Diels (*1876, +7.3.1954) - Německý chemik, nositel Nobelovy ceny z roku 1950
  • Jože Plečnik (*1872, +7.1.1957) - Slovinský architekt
  • David Hilbert (*1862, +14.2.1943) - Německý matematik
  • Ernst Abbe (*1840, +14.1.1905) - Německý fyzik
  • Édouard Manet (*1832, +30.4.1883) - Francouzský malíř
  • Stendhal (*1783, +23.3.1842) - Francouzský spisovatel
  • John Landen (*1719, +15.1.1790) - Anglický matematik
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

29.7.2019 - VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Zdroj: Moravskoslezský deník
Ročník a číslo: 173
Strana: 15
Autor: redakce

BASEBALL 

Extraliga – nadstavbová skupina o titul: 

Draci Brno – Arrows Ostrava 6:5, Hroši Brno – Kotlářka Praha 11:1. 

CYKLISTIKA Tour de France – 20. etapa (Albertville – Val Thorens, 59 km): 1. Nibali (It./Bahrajn­Merida) 1:51:53, 2. Valverde ­10, 3. Landa (oba Šp./Movistar) ­ 14, 4. Bernal (Kol./Ineos), 5. Thomas (Brit./Ineos) oba ­17, 6. Urán (Kol./EF Education First), 7. Buchmann (Něm./Borahansgrohe) oba ­23, 8. Kruijswijk (Niz./Jumbo­Visma) ­25, 9. Poels (Niz./Ineos), 10. Quintana (Kol./Movistar) oba ­30, ...62. Kreuziger (Dimension Data) ­ 9:56. Průběžné pořadí: 1. Bernal 79:52:52, 2. Thomas ­1:11, 3. Kruijswijk ­1:31, 4. Buchmann ­ 1:56, 5. Alaphilippe (Fr./Deceuninck­Quick­ Step) ­3:45, 6. Landa ­4:23, 7. Urán ­5:15, 8. Quintana ­5:30, 9. Valverde ­6:12, 10. Barguil (Fr./Arkea Samsic) ­7:32, ...16. Kreuziger ­35:49. 

Mistrovství Evropy v cross country v Brně: Muži: 1. M. van der Poel (Niz.) 1:28:34, 2. Vogel (Švýc.) ­43, 3. Vader (Niz.) ­1:02, ...12. Cink ­2:31, 25. Stošek ­4:14, 31. Kulhavý ­5:48, 33. Škarnitzl ­6:28, 41. Paprstka ­8:52, 51. Kobes ­3 kola, Vastl (všichni ČR) nedokončil. Muži do 23 let: 1. Dascalu (Rum.) 1:17:27, 2. Colombo (Švýc.) ­59, 3. Brandl (Něm.) ­ 1:36, ...18. Průdek ­5:17, 27. Zadák ­6:32, 37. Jelínek ­8:33, 39. Ševců ­9:17, 45. Tomášek, 47. Bártek (všichni ČR) ­1 kolo. 

Ženy: 1. Neffová (Švýc.) 1:30:08, 2. Bělomojná (Ukr.) ­2:52, 3. Brandauová (Něm.) ­3:05, ...13. Čábelická ­7:22, 17. Štěpánová ­9:20, 31. Ježková ­2 kola, 35. Pichlíková, 37. Veselá, 40. Urbanová (všechny ČR) ­3 kola. Ženy do 23 let: 1. Freiová (Švýc.) 1:15:14, 2. Stiggerová (Rak.) ­14, 3. Lecomteová (Fr.) ­32, ...13. Sásková ­5:39, 20. Czeczinkarová ­ 6:35, 25. Tvarůžková ­9:04, Kučerová (všechny ČR) nedojela. 

FOTBAL MOL Cup – předkolo (kluby z MS kraje): Hlubina – Heřmanice 3:1 (2:1), Dětmarovice – Bohumín 2:1 po prodl. (0:0, 1:1), Polanka – Nový Jičín 0:3 (0:1), Frenštát p. R. – Kozlovice 3:0 (1:0), Bruntál – Rýmařov 2:3 (1:2), Havířov – Hlučín 1:2 (1:2), Frýdlant n. O. – Dolní Benešov 0:2 (0:1). Los 1. kola (14. srpna, 17 hodin): Dětmarovice – Třinec, Kroměříž – Vítkovice, Všechovice – Petřkovice, Nový Jičín – Frýdek­Místek, Rýmařov – Uničov, Hlubina – Dolní Benešov, Frenštát p. R. – Hlučín. 

SOFTBAL Olympijská kvalifikace v Utrechtu: Nizozemsko – Česko 7:0, Itálie – Velká Británie 5:0. Itálie postoupila do Tokia 2020.



 

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.31 sekund