close google translator menu
Dnes je Středa 22.1., svátek má Slavomír.
Dnes má svátek Slavomír. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Greg Oden (*1988) - Americký basketbalista
  • Astrid Jacobsen (*1987) - Norská lyžařka
  • Raica Oliveira (*1984) - Brazilská modelka
  • Fabricio Coloccini (*1982) - Argentinský fotbalista
  • Ben Moody (*1981) - Americký kytarista a skladatel
  • Jonathan Woodgate (*1980) - Anglický fotbalista
  • Hidetoshi Nakata (*1977) - Japonský fotbalista
  • David Výborný (*1975) - Český hokejista
  • Rogério Ceni (*1973) - Brazilský fotbalový brankář
  • Abraham Olano (*1970) - Španělský cyklista
  • Frank Leboeuf (*1968) - Francouzský fotbalista
  • Diane Lane (*1965) - Americká herečka
  • Steven Adler (*1965) - Americký bubeník (Guns N´Roses)
  • Michael Hutchence (*1960, +22.11.1997) - Australský zpěvák (INXS)
  • Linda Blair (*1959) - Americká herečka
  • Ladislav Vízek (*1955) - Český fotbalista
  • Jim Jarmusch (*1953) - Americký režisér
  • Ondrej Nepela (*1951, +2.2.1989) - Slovenský krasobruslař
  • Petr Eben (*1929, +24.10.2007) - Český hudební skladatel
  • Ota Hemele (*1926, +3.6.2001) - Český fotbalista
  • Bruno Kreisky (*1911, +29.7.1990) - Rakouský právník a politik
  • Robert E. Howard (*1906, +19.6.1936) - Americký spisovatel
  • Edvard Valenta (*1901, +21.8.1978) - Český spisovatel
  • Jaroslav Vlček (*1860, +21.1.1930) - Český a slovenský literární historik
  • George Gordon Byron (*1788, +19.4.1824) - Anglický spisovatel
  • Gotthold Ephraim Lessing (*1729, +15.2.1781) - Německý básník, kritik, spisovatel a filozof
  • Francis Bacon (*1561, +9.4.1626) - Anglický filozof, vědec a státník
  • Ivan III. (*1440, +27.10.1505) - Velkokníže moskevský a vší Rusi
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

30.7.2019 - VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Zdroj: Karvinsko
Ročník a číslo: 31
Strana: 22
Autor: redakce

FOTBAL Turnaj mužu v Doubrave: Horní Suchá – Doubrava 1:2 (Wojtyna – Entner 2), B. F. Orlová – Horní Suchá 3:1 (Jarmil Kopel 2, Andl – Kux), Doubrava – B. F. Orlová 4:3 (Ovcari 2, Entner 2 – Jarmil Kopel 2, Dzida). 

Krajský prebor dorostencu, starší a mladší: 

Kravare – Horní Suchá 1:2 a 9:0, Staríc – SO Bruntál 4:1 a 3:0, Hlubina – Frenštát p. R. 5:1 a 6:1, S. Opava – Terlicko 6:0 a 2:4, Petrkovice – Stará Belá 2:1 a 2:0, Krnov – Staríc 6:1 a 11:0, SO Bruntál – S. Opava 3:6 a 1:3, Terlicko – Kravare 2:7 a 0:4, L. Petrovice – Petrkovice 2:4 a 0:5, Stará Belá – Hlubina 2:1 a 2:1, S. Opava – Staríc 5:2 a 3:3, Kravare – SO Bruntál 7:2 a 10:1, Krnov – Frenštát p. R. 8:2 a 15:0, Hlubina – L. Petrovice 5:0 a 1:2, Petrkovice – Horní Suchá 2:2 a 6:0. 

Starší, konecná tabulka: 

1. Stará Belá 22 16 3 3 64:34 51 2. Hlubina 22 13 2 7 73:52 41 3. Kravare 22 11 4 7 76:52 37 4. Horní Suchá 22 11 2 9 55:54 35 5. Krnov 22 10 5 7 64:48 35 6. Petrkovice 22 10 4 8 63:55 34 7. S. Opava 22 8 4 10 55:47 28 8. Staríc 22 7 5 10 45:60 26 9. Terlicko 22 7 4 11 59:71 25 10. L. Petrovice 22 6 6 10 56:62 24 11. Frenštát p. R. 22 6 3 13 50:98 21 12. SO Bruntál 22 4 4 14 41:68 16 

Mladší, konecná tabulka: 

1. Terlicko 22 17 2 3 90:40 53 2. Petrkovice 22 17 2 3 92:30 53 3. Kravare 22 15 4 3 104:32 49 4. Krnov 22 13 2 7 97:42 41 5. Stará Belá 22 12 2 8 54:43 38 6. Horní Suchá 22 11 3 8 67:64 36 7. Hlubina 22 8 5 9 50:51 29 8. Frenštát p. R. 22 8 2 12 49:88 26 9. Staríc 22 7 1 14 35:78 22 10. S. Opava 22 5 3 14 38:60 18 11. L. Petrovice 22 3 1 18 26:110 10 12. SO Bruntál 22 2 1 19 32:96 7 Postupuje Stará Belá, sestupuje Bruntál, v prípade rovnosti bodu rozhodovaly vzájemné zápasy. Krajská soutež dorostencu, skupina B: Bohumín– Ostrava-Jih 2:4, Koprivnice – TJ Petrvald 11:0, Staré Mesto – Frycovice 1:1, Brušperk – Príbor 7:1, I. Petrovice – Orlová 0:8, Horní Žukov – Frýdlant n. O. 1:4, Ostrava-Jih – Brušperk 1:3, Frycovice – Bohumín14:0, Orlová – Koprivnice 1:1, Bystrice – I. Petrovice 2:0, Frýdlant n. O. – Staré Mesto 4:3, TJ Petrvald – Horní Žukov 1:4, Brušperk – Frycovice 1:3, Koprivnice – Bystrice 5:3, Staré Mesto – Horní Žukov 3:0, TJ Petrvald – Orlová 2:6, I. Petrovice – Príbor 3:2, Bohumín – Frýdlant n. O. 2:9. 

Konecná tabulka: 

1. Frýdlant n. O. 24 20 3 1 149:47 63 2. Frycovice 24 17 4 3 93:25 55 3. Koprivnice 24 13 6 5 74:50 45 4. Brušperk 24 14 2 8 86:47 44 5. Príbor 24 14 2 8 72:58 44 6. Staré Mesto 24 11 4 9 74:53 37 7. Bystrice 24 11 0 13 61:54 33 8. Orlová 24 10 3 11 65:65 33 9. Ostrava-Jih 24 10 2 12 62:75 32 10. Bohumín 24 8 3 13 90:96 27 11. Horní Žukov 24 8 1 15 41:82 25 12. I. Petrovice 24 4 0 20 25:123 12 13. TJ Petrvald 24 1 0 23 22:139 3 Postupuje Frýdlant nad Ostravicí, nesestupuje nikdo, v prípade rovnosti bodu rozhodovaly vzájemné zápasy. 
II. liga dorostenek: B. Ostrava – Vítkovice 2:6, Olomouc – Líšen 5:1, Vítkovice – Havírov 14:1, Líšen – B. Ostrava 1:2. 

Konecná tabulka: 

1. Olomouc 16 15 0 1 73:14 45 2. Vítkovice 16 12 1 3 74:27 37 3. Líšen 16 3 4 9 25:44 13 4. B. Ostrava 16 3 3 10 28:55 12 5. Havírov 16 1 4 11 20:80 7 

HOKEJBAL Extraliga mužu, semifinále play off: Kladno – Plzen 4:0 a 2:0, Kert Park Praha – Letohrad 5:1 a 3:0, Plzen – Kladno 1:4, stav série: 0:3, Letohrad – Kert Park Praha 0:4, stav série: 0:3. 
Krajský prebor mladších žáku: Malenovice – Poruba 8:6, Martin – Karviná 5:2. 

Konecná tabulka: 

1. Martin 27 27 0 0 0 296:29 81 2. Karviná 27 15 0 1 11 118:85 46 3. Malenovice 27 9 2 0 16 107:189 31 4. Poruba 27 1 0 1 25 38:256 4 

HANDBAL Moravskoslezská liga starších žáku, skupina A: Koprivnice – Ostrava 26:18, Opava – Polanka n. O. 25:15, Karviná – Frýdek-Místek 23:29, Ostrava – Opava 30:20, Frýdek-Místek – Koprivnice 30:23, Polanka n. O. – Karviná 17:23.



 

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.37 sekund