close google translator menu
Dnes je Pondělí 23.9., svátek má Berta.
Berta - jméno germánského původu. Znamená zářící, skvělá.

Osobnosti narozené dnes:


  • Robert Doornbos (*1981) - Nizozemský pilot Formule 1
  • Bruce Springsteen (*1949) - Americký zpěvák
  • Romy Schneider (*1938, +29.5.1982) - Německá herečka
  • Ray Charles (*1930, +10.6.2004) - Americký hudebník, zpěváka skladatel
  • František Filipovský (*1907, +26.10.1993) - Český herec
  • Jarmila Novotná (*1907, +9.2.1994) - Česká operní pěvkyně a herečka
  • Jaroslav Seifert (*1901, +10.1.1986) - Český básník
  • František Kupka (*1871, +24.6.1957) - Český malíř, zakladatel abstraktního umění
  • Emmuska Orczy (*1865, +12.11.1947) - Anglická spisovatelka
  • Robert Bosch (*1861, +12.3.1942) - Německý vynálezce
  • Michael Lohr (*1591, +17.2.1654) - Německý skladatel
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

30.8.2019 - KAM ZA SPORTEM?

Zdroj: Moravskoslezský deník
Ročník a číslo: 201
Strana: 15
Autor: redakce

PÁTEK 30. SRPNA 

FLORBAL: Open Air floorball Karviná – mezinárodní turnaj dětí a mládeže (11, ZŠ Borovského). 
FOTBAL: F:NL: Vítkovice – Pardubice (17); MSFL: Frýdek-Místek – Otrokovice (17). 
HÁZENÁ: Karviná Cup – mezinárodní turnaj dorostenců (10.30, hala STaRS). 
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Ostravská noční liga – finálový turnaj 

(18.30, Beach centrum Varenská). 

SOBOTA 31. SRPNA 
FLORBAL: Open Air floorball Karviná – mezinárodní turnaj dětí a mládeže (8, ZŠ Borovského). 
FOTBAL: F:NL: Třinec – Brno (10.15); MSFL: Baník Ostrava B – Zlín B (10.15, hřiště Markvartovice); Divize F: Nový Jičín – Bruntál (10.15), Dětmarovice – Havířov, Rýmařov – Frýdlant, Valašské Meziříčí – Frenštát a Heřmanice – Bohumín (vše v 16); Satum krajský přebor: Háj ve Slezsku – Pustá Polom (10.30), Lok. Petrovice – Čeladná, Brušperk – Kobeřice, Dolní Datyně – Bystřice, Šenov – Oldřišov, Český Těšín – Břidličná a Hlubina – Bílovec (vše v 16.30); ČPP I. A třída – skupina A: Hradec n. M.- Slovan Ostrava, Stará Bělá – Kravaře a Darkovičky – Bolatice (vše v 16.30), skupina B: Petřvald n. M. – Dobrá, Staré Město – Slavia Orlová, Jablunkov – Vratimov a Stonava – Lučina (vše v 16.30); Canis I. B třída – skupina A: Slavia Opava - Chomýž, Jindřichov – Město Albrechtice a Velké Hoštice – Krásné Loučky (vše v 16.30), skupina B: Ostrava-Jih – Bohuslavice (14), Klimkovice – Chuchelná, Hrabová – Strahovice, Krásné Pole – Slavoj Rychvald, Řepiště – Šilheřovice a Svinov – Kozmice (vše v 16.30), skupina C: Vendryně – Mosty, Záblatí – Petřvald u K. a Sedliště – Hnojník (vše v 16.30), skupina D: Ostravice – Skotnice, Lískovec – Fryčovice, Veřovice – Tísek a Veřovice – Tísek (vše v 16.30). 
HÁZENÁ: Karviná Cup – mezinárodní turnaj dorostenců (8, hala STaRS). 
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Liga smíšených dvojic nad 40 let v Ostravě - finálový turnaj (9, Beach centrum Varenská). 

NEDELE 1. ZÁRÍ 
FLORBAL: Open Air floorball Karviná – mezinárodní turnaj dětí a mládeže (8, ZŠ Borovského). 
FOTBAL: FORTUNA:LIGA: SFC Opava – Slavia Praha (16.30); Divize F: Opava B – Polanka (10.15, hřiště U koupaliště), Třinec B – Karviná B (10.15, hřiště Borek); Satum krajský přebor: Krnov – Fulnek (16.30); ČPP I. A třída – skupina A: Mokré Lazce – Jakubčovice (10), Malé Hoštice – Chlebičov (14), Slavkov – Ludgeřovice a Štěpánkovice – Vřesina (oba v 16.30), skupina B: Smilovice – Dolní Lutyně, Libhošť – Jistebník a Baník Albrechtice – Dobratice (vše v 16.30); Canis I. B třída – skupina A: Zlatníky – Velké Heraltice (10), Budišov n. B. – Hlavnice, SO Bruntál B – Vítkov a Rýmařov B – Žimrovice (vše v 16.30), skupina B: Hať – Darkovice (16.30), skupina C: Lok. Petrovice B – Raškovice, Věřňovice – Oldřichovice, Inter. Petrovice – Horní Suchá a Nýdek – Staříč (vše v 16.30), skupina D: Jeseník n. O. – Starý Jičín, Spálov – Mořkov a Tichá – Kozlovice (vše v 16.30). 
HÁZENÁ: Karviná Cup – mezinárodní turnaj dorostenců (8, hala STaRS). 
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Liga smíšených dvojic v Ostravě - finálový turnaj (9, Beach centrum Varenská).



 

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.39 sekund