close google translator menu
Dnes je Neděle 22.9., svátek má Darina.
Dnes má svátek Darina. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Andrea Bocelli (*1958) - Italský tenor
  • Nick Cane (*1957) - Australský hudebník
  • Antonio Saura (*1930, +22.6.1998) - Španělský malíř
  • Klement Slavický (*1910, +4.9.1999) - Český hudební skladatel
  • Michael Faraday (*1791, +25.8.1867) - Fyzik a vynálezce
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

6.9.2019 - Fotbal o víkendu

Zdroj: Sport
Ročník a číslo: 207
Strana: 10
Autor: redakce

MSFL 

Sobota 7. 9.: Petřkovice–Znojmo (10.15), Fr. Místek–Slovácko B, Otrokovice–Zlín B, Dolní Benešov–Ostrava B, Kroměříž–Blansko, Olomouc B–Vrchovina, Rosice–Uničov, Hlučín–Uherský Brod (16). Neděle 8. 9.: Velké Meziříčí– Vyškov (10.15). 

DIVIZE 

Skupina D Sobota 7. 9.: Jihlava B–Havlíčkův Brod (10.15), Velká Bíteš–Stará Říše (15), Start Brno–Zbrojovka B, Žďár n. S.–Lanžhot, Polná–Bystřice n. P. (16). Neděle 8. 9.: Ždírec–Břeclav, Humpolec–Tasovice (16). 

Skupina E Sobota 7. 9.: Hranice–Slavičín, HFK Olomouc–Přerov, Bzenec–Nové Sady (16). Neděle 8. 9.: Šumperk–Hodonín, Brumov–Vsetín (10.15), Kozlovice–Strání, Všechovice–Skaštice (16). 

Skupina F Sobota 7. 9.: Bohumín–Nový Jičín (16). Neděle 8. 9.: Havířov–Rýmařov, Karviná B–Valašské Meziříčí, Opava B– Třinec B (10.15), Bruntál–Dětmarovice, Frenštát p. R.–Heřmanice, Polanka n. 
O.–Frýdlant n. O. (16). 

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU Sobota 7. 9.: Karviná–Plzeň (10.15), Hradec Králové–Pardubice, Opava–Brno, Olomouc–Slovácko (11), Zlín–Meteor (12), Ostrava–Slavia (13), Č. Budějovice–Ml. Boleslav (14). 

KRAJSKÝ PŘEBOR 

VYSOČINA Sobota 7. 9.: Žirovnice–Bedřichov, Náměšť n. O.–Polná (16). Neděle 8. 9.: V. Meziříčí B–Třebíč (14), Chotěboř–Šebkovice, Okříšky–Pelhřimov, Přibyslav– Nová Ves, Ledeč n. Sáz.–Speřice (16). 

JIHOMORAVSKÝ Dnes: Krumvíř–Mutěnice (17.30). 
Sobota 7. 9.: Bohunice–Kuřim (10.15), Bosonohy–Ratíškovice (10.30), Líšeň B–Boskovice (15), Rousínov–Ráječko, Ivančice–Sparta Brno, Bystrc/Kníničky–Moravská Slavia (16). Neděle 8. 9.: Moravský Krumlov–Svratka Brno (16). 

OLOMOUCKÝ Sobota 7. 9.: Bohuňovice–Dolany, Želatovice–Velké Losiny, Jeseník–Litovel, Šternberk–Ústí (16). Neděle 8. 9.: Černovír–Mohelnice, Opatovice–Kralice na Hané (10), Medlov–Lipová, Zábřeh– Lutín (16). 

ZLÍNSKÝ Dnes: Baťov–Holešov (18.30). Sobota 7. 9.: Luhačovice–Brošice (10.15), Morkovice–Kvasice, Provodov–V. Karlovice (16). Neděle 8. 9.: Nedašov–Slušovice, Nevšová–Štítná n. Vl., Napajedla–Bystřice p. H. (16). 

MORAVSKOSLEZSKÝ Sobota 7. 9.: Fulnek–Brušperk, Čeladná– Krnov, Břidlíčná–Hlubina, Šenov–Č. Těšín (16). Neděle 8. 9.: Pustá Polom–Loko. 
Petrovice, Bílovec–Háj, Bystřice–Oldřišov, Kobeřice–D. Datyně (16). 

VYSOČINA Skupina A Sobota 7. 9.: Mírovka–Rozsochatec, Košetice–Kamenice n. L. (16). Neděle 8. 9.: Černíč–Kostelec (10.30), Nový Rychnov–Leština (15), Telč–Humpolec B, Třešť–Štoky, Havl. Brod B–Světlá n. S. (16). 

Skupina B Dnes: Dobronín–Kouty (17). Sobota 7. 
9.: Dukovany–Jemnicko, Rapotice–Radešínská Svratka (16). Neděle 8. 9.: Měřín– Želetava, Vrchovina B–Moravec, Počítky– Žďár n. Sáz. B, Herálec–Budišov (16). 

JIHOMORAVSKÝ Skupina A Sobota 7. 9.: Zastávka–RAFK (11), Šlapanice–Zbraslav, Vojkovice–Slovan Brno, Soběšice–Slatina, Žebětín–Kunštát (16). Neděle 8. 9.: Dobšice–Novosedly, Želešice–Tišnov (16). 

Skupina B Sobota 7. 9.: Rakvice–Dubňany, Velká nad Veličkou–Pačlavice/Dětkovice (16). Neděle 8. 9.: Vyškov–V. Pavlovice (10.30), Rohatec–Hroznová Lhota, Lednice–Nikolčice, Rajhradice–Bučovice, Milotice–Veselí n. Moravou (16). 

OLOMOUCKÝ Skupina A Sobota 7. 9.: Olomouc/Chomoutov–Hlubočky, Chválkovice–Haňovice, Rapotín–Bělkovice/Lašťany (16). 
Neděle 8. 9.: Paseka–Řetězárna (15), Maletín–Olešnice, Lesnice–Náměšť na Hané, Troubelice–Bohdíkov (16). 

Skupina B Sobota 7. 9.: Kojetín/Kovalovice–Čechovice, Kostelec na Hané–Slavonín, Lipník nad Bečvou–Plumlov, Bělotín– Určice (16). Neděle 8. 9.: Olomouc B–Brodek u Přerova, Konice–Protivanov, Beňov–Nové Sady (16). 

ZLÍNSKÝ Skupina A Sobota 7. 9.: Rožnov pod Radhoštěm–Horní Lideč, Kelč–Val. Meziříčí B, Vidče–Juřinka (16). Neděle 8. 9.: Val. 
Klobouky–Vigantice, Hrachovec–Val. 
Příkazy, Val. Polanka–Kateřinice, Vlachovice–Podlesí (16). 

Skupina B Sobota 7. 9.: Bojkovice–Újezdec, Osvětimany–Zlechov, Koryčany–Buchlovice (16). Neděle 8. 9.: Kunovice–Hluk, Fryšták–V. Otrokovice B, Nedachlebice– Dolní Němčí, Šumice–Nivnice (16). 

MORAVSKOSLEZSKÝ Skupina A Sobota 7. 9.: Ludgeřovice–Darkovičky (13), Hradec nad Moravicí–Stará Bělá, Ostrava–Chlebičov, Jakubčovice–Malé Hoštice (16). Neděle 8. 9.: Vřesina– Morké Lazce, Bolatice–Štěpánkovice, Kravaře–Slavkov (16). 

Skupina B Sobota 7. 9.: Dolní Lutyně–Libhošť, Vratimov–Smilovice, Orlová–Jablunkov, Dobratice–Staré Město, Petřvald n. M.– Albrechtice, Dobrá–Lučina (16). Neděle 8. 9.: Jistebník–Stonava (16).



 

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.39 sekund