29.10.2019 - Frenštát se vzepjal v závěru, remízu zařídil Fojtík

Zdroj: Region Týdeník okresu Nový Jičín
Ročník a číslo: 44
Strana: 13

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM - Dramatické utkání skončilo pro fotbalisty Frenštátu nakonec úspěchem, ze hřiště Bohumína si odvezli cenný bod za remízu 2:2. V první půli byl Frenštát lepší, nastřelil tyčku a neproměnil další dvě šance. "Soupeře jsme k ničemu moc nepustili, byli jsme aktivní. Soupeř měl možná jednu šanci. Ve druhém poločase to vypadalo jinak a důvod neznám. Soupeř začal hrát aktivněji a chytl se ze standardní situace," hodnotil průběh utkání trenér hostů Artur Wojnarowský. Ještě pět minut před koncem Bohumín vedl 2:0, pak ale přišly velké chvíle Adama Fojtíka, který v rozmezí tři minut dvěma brankami vyrovnal. "Pak jsme ještě chvíli pomýšleli na obrat, ale raději jsme si nakonec pohlídali remízu," uvedl Wojnarowský.

BOHUMÍN- FRENŠTÁT P. R. 2:2 (0:0)
Frenštát p. R.: Mrozek -Fojtík, Kubík, Farský, Kalfas -Walder (90.+1 Pokorný), Kovář, Špaček (74. Pokorný), Malý, Baran (41. Paleček) -Klimpar. Trenér: Wojnarowský. Branky: 56. a 71. Padych -86. a 88. Fojtík. Rozhodčí: Havlín - Vostřejž, Broskevič. ŽK: Košťál, Halaška, Richtár, Kodeš, Ferenc - Fojtík, Špaček, Kovář, Mrozek, Walder. Diváci: 100.