19.11.2019 - Studénka doma vyhrála

Zdroj: Region Týdeník okresu Nový Jičín
Ročník a číslo: 47
Strana: 22

STUDÉNKA – Hokejová Studénka prožila v sobotu úspěšný návrat na domácí led. Kvůli rozsáhlé rekonstrukci střechy zimního stadionu doma hrála poprvé od roku 2017. V rámci 11. kola Krajské ligy Moravskoslezského kraje přivítala Bohumín a vyhrála v atraktivní šestnáctibrankové přestřelce 9:7. Diváci se ani na chvíli nenudili a sledovali strhující podívanou. Zatímco po první třetině vedl Bohumín 3:2, po čtyřiceti minutách hry už bylo srovnáno na 5:5. Ve třetí třetině Bohumín ještě v 53. minutě vedl 7:6, ale Studénka v závěrečném náporu zápas zvrátila na svou stranu. Žádný z hráčů si nepřipsal hattrick, dvougólovými střelci byli v barvách Studénky Petr Orszulik, Marek Tomášek a Jan Sluštík. Hokejisté Studénky se i nadále drží s čtyřiadvaceti body na čele tabulky. Další zápas odehrají v sobotu na ledě posledního Rožnova pod Radhoštěm.