Zdroj: Region Bruntálský
Ročník a číslo: 4
Strana: 23
Autor: redakce

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Doslova týden hrůzy prožili hokejisté Horního Benešova. Ve středu doma s Bohumínem prohráli 0:15, v sobotu pak na ledě posledního Rožnova šestkrát inkasovali a padli jasně 6:1.

Diváci v Rožnově museli čekat na úvodní branku do 13. minuty. V ní po Vašíčkově nahrávce otevřel gólový účet utkání Cvečka. Další gól padl až ve druhé třetině, na 2:0 zvyšoval Kroupa. Hosty do hry vrátil v čase 27:03 kanonýr Hlista. Nejgólovější byla poslední část hry. Jenže branky stříleli pouze domácí, hostům střelecký prach zvlhnul. Nejprve se prosadili Vyvíjal a Skopal, dalšími dvěma góly výhru pojistil Prycl. Horní Benešov tak má z posledních dvou utkání hrozivé skóre 1:21. "Myslím si, že výsledek tak úplně neodpovídá průběhu utkání," řekl lodivod Horního Benešova Martin Mičola a pokračoval: "Dvě třetiny jsme byli o něco lepším celkem, bohužel jsme nedali branky. Ve třetí třetině jsme inkasovali a museli jsme to trochu otevřít, čehož domácí využili."

Rožnov p. Radhoštěm – H. Benešov 6:1 (1:0, 2:1, 3:0) Branky a nahrávky: 13.
Cvečka (Vašíček, Babiš), 28.
Hlista (Fraš, Kret), 41. Vyvíjal (Skopal, Kroupa), 49. Skopal (Vyvíjal), 52. Prycl, 54. Prycl (Kunčický, Švrček). Rozhodčí: Rapák – Tvrdý, Pliska. Vyloučení: 7:6, využití : 2:0.
Horní Benešov: Drnda (16.
Tengler) – Harabiš, Volf, Podzimný, P. Adamczyk, Čermák, Pavelek – Kret, Zigmund, Trávníček, Adamec, Vaněk, Fraš, E. Adamczyk, Hejhal, Hlista. Trenér: Martin Mičola.