18.2.2020 - Krnov loupil v Bohumíně, hrdinou brankář Kober

Ročník a číslo: 8
Strana: 24
Autor: Tomáš Chalupa

BOHUMÍN – Krnovští hokejisté mají před začátkem vyřazovacích bojů zajímavý skalp.

V posledním kole základní části vyhráli na ledě druhého Bohumína jednoznačně 1:4. Trenér Pavel Hulva se v Bohumíně musel obejít bez obránců Daniela Slavíka i Patrika Moslera, Strojosvitu to ale vůbec nevadilo. Po první třetině totiž Krnovští vedli, gólový účet utkání otevřel v 19. minutě Michal Tošenovjan.

Gólově nejbohatší byla prostřední část hry. Za domácí vyrovnával v 25. minutě bývalý bek Havířova Prokop.

Jenže Krnov si to nenechal líbit a po chvilce přispěchal s dvojitou odpovědí. Vedení vrátil hostům Kubík, další branku přidal Kostovský. Hned v úvodu třetí třetiny se ještě trefil urostlý obránce Tichý a bylo hotovo. "Odehráli jsme slušný zápas, dobře také pískali rozhodčí.

Vrátil se nám Víťa Kober, jsem rád, že se před play-off do toho mohl dostat. Je nám celkem jedno, koho budeme mít, máme vyrovnanou brankářskou dvojici a budeme silní," věří trenér Krnova Pavel Hulva.

V play off jeho tým narazí na rezervu Frýdku – Místku.