close google translator menu
Dnes je Pondělí 1.6., svátek má Laura.
Laura - jméno latinského původu. Znamená vavřín, vítězství.

Osobnosti narozené dnes:


  • Alanis Morissette (*1974) - Kanadská zpěvačka
  • Heidi Klum (*1973) - Německá modelka
  • Larisa Lazutinová (*1965) - Ruská běžkyně na lyžích
  • Jan Mládek (*1960) - Český politik,bývalý ministr zemědělství
  • Karel Šíp (*1945) - Český zpěvák, textař, scénarista a moderátor
  • Norman Foster (*1935) - Britský architekt
  • Zdeněk Adla (*1910, +29.8.1990) - Český spisovatel,autor knih pro děti
  • Jan Patočka (*1907, +13.3.1977) - Český filozof
  • Jarmila Fastrová (*1899, +28.11.1968) - Česká překladatelka
  • Otto Eisler (*1893, +27.7.1968) - Český avantgardní architekt
  • František Žilka (*1871, +9.2.1944) - Český evangelický teolog a historik
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

14.4.2020 - VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Zdroj: Karvinsko
Ročník a číslo: 16
Strana: 16

HANDBAL Moravskoslezská liga mladších žáků, skupina A: Litovel – Olomouc 30:11, Frýdek­Místek – Polanka n. O. 28:21, Karviná – Prostějov 10:28, Velká Bystřice – Olomouc 30:9, Litovel – Ostrava 28:32, Kopřivnice – Prostějov 20:28, Frýdek­ Místek – Velká Bystřice 30:14, Olomouc – Ostrava 19:28, Karviná – Litovel 13:32, Polanka n. O. – Prostějov 20:26, Velká Bystřice – Kopřivnice 22:16, Frýdek­Místek – Litovel 35:27, Polanka n. O. – Ostrava 19:21. 

1. Frýdek­Místek 12 12 0 0 351:186 24 
2. Litovel 12 10 0 2 337:250 20 
3. Ostrava 12 9 0 3 278:224 18 
4. Prostějov 12 7 0 5 278:251 14 
5. Velká Bystřice 12 5 0 7 229:244 10 
6. Polanka n. O. 12 5 0 7 280:283 10 
7. Kopřivnice 12 3 0 9 226:294 6 
8. Olomouc 12 3 0 9 210:330 6 
9. Karviná 12 0 0 12 169:296 0 

Moravskoslezská liga mladších žaček: Poruba B – Hrabůvka 8:10, Karviná – Bohumín 25:11, Poruba B – Klimkovice 26:20, Hrabůvka – Třinec 11:19. 

1. Karviná 10 10 0 0 295:69 20 
2. Třinec 10 6 0 4 160:179 12 
3. Bohumín 10 6 0 4 151:127 12 
4. Poruba B 10 4 0 6 142:124 8 
5. Klimkovice 10 2 1 7 113:293 5 
6. Hrabůvka 10 1 1 8 105:174 3 

STOLNÍ TENIS II. liga mužů, skupina B: Havlíčkův Brod B – Siko Orlová 10:4, Brno B – Ostrava C 2:10, Sokol Hradec Králové C – Hodonín B 10:3, Hostinné – Vsetín 10:1, Pardubice – Opava 9:9, Holice – Havířov C 4:10, Ostrava C – S. Hradec Králové C 10:5, Orlová – Hostinné 6:10, Opava – Brno B 10:3, Vsetín – Pardubice 6:10, Hodonín B – Holice 10:8, Havířov C – Havlíčkův Brod B 10:3, Ostrava C – Hostinné 10:4, Orlová – S. Hradec Králové C 10:1, Vsetín – Holice 10:5, Hodonín B – Pardubice 5:10, Havířov C – Brno B 10:3, Opava – Havlíčkův Brod B 10:3, Pardubice – Ostrava C 4:10, Holice – Orlová 1:10, Havířov C – Vsetín 10:0, Opava – Hodonín B 10:2, Havlíčkův Brod B – S. Hradec Králové C 10:4, Brno B – Hostinné 2:10, Pardubice – Orlová 10:8, Holice – Ostrava C 5:10, Havířov C – Hodonín B 10:5, Opava – Vsetín 10:1, Havlíčkův Brod B – Hostinné 10:4, Brno B – S. Hradec Králové C 10:6. 

1. Ostrava C 18 17 0 1 178:47 52 
2. Orlová 18 14 0 4 160:69 46 
3. Havlíčkův Brod B 18 13 0 5 151:93 44 
4. Opava 18 10 3 5 142:106 41 
5. Havířov C 18 10 0 8 133:115 38 
6. Pardubice 18 9 2 7 135:137 38 
7. Hostinné 18 7 3 8 127:139 35 
8. S. Hradec Králové C 18 6 2 10 120:151 32 
9. Brno B 18 6 1 11 102:144 31 
10. Hodonín B 18 6 0 12 97:153 30 
11. Vsetín 18 4 0 14 73:166 26 
12. Holice 18 0 1 17 81:179 19 

III. liga mužů, skupina E: Jeseník – Orlová B 1:10, Bolatice – Svinov 10:2, Frýdlant n. O. – Olomouc 10:3, Vratimov – Přerov 10:3, Ostrava D – Nový Jičín B 5:10, Poruba – Valašské Meziříčí 10:8, Svinov – Frýdlant n. O. 5:10.



 

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.33 sekund