close google translator menu
Dnes je Sobota 4.7., svátek má Prokop.
Prokop - jméno řeckého původu. Znamená průkopník připravený k boji.

Osobnosti narozené dnes:


  • Maria Isabel (*1995) - Španělská zpěvačka
  • Daijiro Kato (*1976, +20.4.2003) - Japonský motocyklový závodník
  • Gina Lolobrigida (*1927) - Italská herečka
  • Oldřich Lipský (*1924, +19.10.1986) - Režisér, herec a scénárista
  • Benjamin Péret (*1899, +18.9.1959) - Francouzský básník
  • Nathaniel Hawthorne (*1804, +18.5.1864) - Americký spisovatel
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

Studio Klára 2Obsah:

Přímo v centru města na náměstí Tomáše Garyka Masaryka najdete moderně zařízené studio Klára 2, kombinace sportu, relaxace i krásy patří k nabídce ve které si najde to své, každý zákazník.
Pro udržení Vaší fyzické kondice můžete například navštívit plnohodnotně vybavené fitness centrum, vedle řady cvičebních strojů je samozřejmostí poradenství kvalifikovaných trenérů, pobyt ve fitness centru navíc zpříjemňuje sportovní bar s občerstvením i s proteinovými nápoji.

Studio Klára 2 zná recept nejen na skvělou kondici ale také na Vaši krásu, dámské, pánské i dětské střihy včetně barvení, melírovaní a dalších úprav vlasů patří k nabídce zdejšího kadeřnictví, to navíc jako jediné v Bohumíně provádí rozbor kvality vlasů pomocí speciální mikrokamery. Zákazníci se mohou spolehnout na kvalitní vlasovou kosmetiku, poradenství i zdarma poskytovanou diagnostiku správné vlasové péče.

Relaxaci potřebnou pro odpočinek Vašeho těla najdete pro změnu v sauně, kterou si můžete rezervovat jen sami pro sebe, aktivní odpočinek naopak nabízí dva sqaushové kurty pro rekreační hráče i zdatné sportovce.

Pobyt ve studiu Klára 2 můžete zakončit v nekuřáckém sportovním baru, jeho součástí je velkoplošná projekce sportovních přenosů, stejně jako široký sortiment míchaných nápojů včetně čepovaného piva.

Všechny služby studia Klára 2 lze libovolně kombinovat, jako jedno z mála podobných center v regionu navíc nabízí tzv. osobní karty, jejich zakoupení umožňuje bezhotovostní platbu na všech terminálech centra, které jsou vzájemně propojeny, výše kreditu má při tom vliv na konečnou cenu nabízených služeb a také na množství poskytnutých slev.

Více informací získáte na telefonu 596 018 372 nebo přímo ve studiu Klára 2. Ve studiu Klára, jsme tady pro Vás a denně od 8:00 do 21:00 hodin, přijďte budeme se na Vás těšit.


video ke stažení video ke stažení (mp4, 139 MB)

Videa / reportáže:


Studio Klára 2 (Firmy, služby, podnikání)   1:48

Přímo v centru města na náměstí Tomáše Garyka Masaryka najdete moderně ...


Počet zhlédnutí: 9 261

 

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.35 sekund